مجمع خیرین سلامت استان همدان شرکت امداد افزار هگمتانه | Emdad Afzar Hegmataneh
امروز : سه شنبه ، 1 اسفند 1396
 

معرفی
ارکان موسسه

ارکان تشکیلاتی مجمع خیرین استان همدان به شرح ذیل می باشد

شورای خیرین سلامت استان همدان ( هیئت امناء ) عالی ترین و بالاترین رکن در سطح استان می باشد که حداقل اعضای آن 15 نفر می باشد و حداکثر  آن محدودیت نداشته و این اعضا از بین خودشان یک نفر رئیس انتخاب می نمایند که عمده وظایف آن انتصاب اعضاء هیئت مدیره و بازرسان (اصلی و علی البدل) می باشد.

رئیس شورای خیرين ( هیئت امناء ) استان همدان       حضرت آيت ا... غياث الدين طه محمدی نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرستان همدان  می باشد.

 

اعضاء هیئت مدیره :دکترحبيب ا...موسوي بهار(رئیس هیئت مدیره)، دکترمحمدصادق صبا(مدیرعامل مجمع)، آقای دكتر صفر شمس(نايب رئیس هیئت مدیره) ،  احمد زجاجي(خزانه دار) ، صفر شاكري صفت (دبير جلسات هيئت مديره) و دکترعلی رستگار ،مهندس نرگس نورا...زاده  ، اعظم بهرامي  (عضو هیئت مدیره) و دكتر رشيد حيدري مقدم ، دکترامیرحسین اسکندرلو وحسن رهبر (بازرسان مجمع)

مدیر عامل مجمع جهت اداره مجمع با استفاده از نیروهای افتخاری و داوطلب تحت عنوان عوامل اجرایی انتخاب می گردد، که عوامل اجرایی مجمع استان همدان شامل موارد ذیل می باشد:

 امور اداری

 مشارکت های مردمی

 تبلیغات و روابط عمومی

 مددکاری و مشاوره

   اطلاعات و اخبار

 امور شهرستان ها

 فرهنگی

انفورماتیک وفناوری اطلاعات

در ضمن تشکل های مردمی تحت عنوان گروه ها در حال شکل گیری است که با این فرایند می توان ارتباط مردم را با مجمع بیش از پیش، پیش بینی کرد.

 

1391-12-20 - 18:14      ادامه مطلب
آرمان ها

آرمان های مجمع خیرین سلامت استان همدان در راستای تحقق آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تدوین یافته و در بردارنده مجموعه ای از اهداف، استراتژی ، سیاست ها و سازکارهایی می باشد

1391-11-11 - 20:10      ادامه مطلب
سیاست های کلی

دین مقدس اسلام به عنوان مکتبی اجتماعی و انسان ساز، اصل مشارکت و مسئولیت همگانی در پیشبرد اهداف اجتماعی را مبنای حرکت جامعه به سوی تعالی شناخته است و باورهای دینی و غیرت ملی مردم ایران در تاریخ بلند این سرزمین نیز همواره تکیه گاه و پشتیبان جنبش ها و حرکت های اصیل فرهنگی و اجتماعی بوده است.

1391-11-11 - 20:07      ادامه مطلب
منابع مالی

منابع مالی سازمان مردم نهاد مجمع خیرین سلامت استان همدان به شرح زیر می باشد:

1391-11-11 - 20:07      ادامه مطلب
تاریخچه

تاریخچه موسسه

1391-11-11 - 20:06      ادامه مطلب
اطلاعات تماس

اطلاعات تماس

1391-10-16 - 20:23      ادامه مطلب
تفسیر آرم

اصل حاکم در طراحی :

سفارش دهنده و صاحب معنوی اثر هنری در قبول یا رد طرح و انتخاب طرح نمونه از میان طرح های ارائه شده مخیر است اما هر گونه دخل و تصرف در اصل طرح هنری بدون اجازه و رضایت طراح آن مغایر با عرف و مقررات می باشد.

1391-10-04 - 23:24      ادامه مطلب
اهداف موسسه

مجمع خیرین استان همدان با هدف فراهم آمدن امکان شناسایی و سازماندهی خیرین سلامت استان همدان و برنامه ریزی برای بهره گیری صحیح از کمک ها، مشارکت های مردمی و هدایت کمک ها به اولویت های استانی در حوزه سلامت تشکیل گردیده است.

1391-10-04 - 23:23      ادامه مطلب
7643ت5ت4

کلیه حقوق این سایت متعلق به مجمع خیرین سلامت استان همدان می باشد