مجمع خیرین سلامت استان همدان شرکت امداد افزار هگمتانه | Emdad Afzar Hegmataneh
امروز : سه شنبه ، 1 اسفند 1396
 

کد مطلب:  712 تاریخ انتشار:  1396-01-24 - 10:59 تعداد بازدید:  240
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

در چهارمین همایش تجلیل از خیرین ملایر

اخبار

اهدای یک‌هزار و 200 کارت اهدای عضو/ کمک 23 میلیون تومانی خیران سلامت به بیماران صعب‌العلاج ملایر:
 
رییس مجمع خیرین سلامت شهرستان ملایر از کمک 23 میلیون تومانی خیران سلامت به بیماران صعب‌العلاج شهرستان ملایر خبر داد.
 
به گزارش پایگاه خبری وب‌دا در همدان، دکتر آذرهمایون در چهارمین همایش اهدای عضو شهرستان ملایر با تبریک میلاد حضرت علی‌(ع) و روز مددکار با ابراز خوشحالی از برگزاری چهارمین همایش از حضور خیرین سلامت شهرستان ملایر قدردانی کرد.
 
وی گفت: طی سال گذشته مبلغ 23 میلیون تومان کمک از سوی خیران سلامت به بیماران صعب‌العلاج در شهرستان ملایر توسط مجمع خیران سلامت ملایر انجام شده است.
 
رئیس مجمع خیران سلامت شهرستان ملایر با تشکر از راهنمایی‌ها و حمایتهای رییس دانشگاه، معاونان و دیگر بخشهای دانشگاه برای برگزاری مراسم گفت: بررسی نیازهای شبکه بهداشت و درمان ملایر در راستای اهداف مجمع خیرین سلامت صورت گرفت و تلاش برای تشویق خیرین برای اقدامات خیرخواهانه انجام می‌شود.
 
وی با یادآوری اینکه سال گذشته به دنبال افتتاح بخش دیالیز بهره‌برداری از بخش سی. سی. یو با همت حاج‌علی میرزایی و با حضور وزیر بهداشت افتتاح شد گفت: این پروژه با حمایت رییس دانشگاه به ثمر نشست و با پیگری کاظمی نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی تجهیز و بهره‌برداری شد.
 
دکتر آذرهمایون در ادامه با بیان اینکه این مجمع حدود چهار سال است که فعالیت‌های خود را شروع کرده است، گفت: طی چهار سال اقدامات خوبی در بخش‌های مختلف بیمارستانی و مراکز درمانی توسط مجمع خیرین سلامت صورت گرفته است.
 
وی با اشاره به اینکه استفاده از ظرفیت‌های عظیم خیران سلامت در تامین سلامت مردم نیازمند مشارکت هدفمند و معنادار آحاد جامعه است بیان کرد: در این مسیر در راستای فرهنگسازی مفهوم مشارکت‌طلبی و مشارکت عمومی نیازمند حضور موثر خیران هستیم.
 
دکتر آذرهمایون با بیان اینکه در سال گذشته اقدامات خوبی شامل تعمیر و تجهیز بخش‌های مختلف بیمارستان امام حسین(ع) انجام شده است، انجام کار دربخش آی سی یو، سی سی یو و تجهیز بخش دیالیز بیمارستان را از جمله خدمات ارزشمند خیران سلامت در ملایر دانست.
 
وی اهدای یک‌هزار و 200 کارت اهدای عضو به مردم و همچنین اهدای اعضای پنج بیمار مرگ مغزی توسط خانواده‌های این عزیزان را از اقدامات سال گذشته مجمع خیران سلامت ملایر دانست.
 
رئیس مجمع خیران سلامت شهرستان ملایر با بیان ابنکه در حال حاضر نیز بیمارستان‌ها و مراکز درمانی ملایر نیازمند تجهیزات زیادی هستند گفت: بیش از 20 خانه بهداشت روستایی نیز نیازمند تعمیرات اساسی است.
 
وی تصریح کرد: مراکز و پایگاه‌های بهداشتی شهری و روستایی نیز نیازمند تجهیزات پزشکی و اداری هستند و بسیاری از خانه‌های بهداشت روستایی نیز نیازمند دیوارکشی است که همت خیران سلامت را می‌طلبد.
 

بازگشت
نظرات بینندگان :
نظر شما :
   
نام*
ایمیل* ایمیل محفوظ می باشد
نظر*
کد امنیتی*
کد امنیتی

7643ت5ت4

کلیه حقوق این سایت متعلق به مجمع خیرین سلامت استان همدان می باشد